درباره بازار سنگ اصفهان

درباره
بازار سنگ اصفهان

بازار سنگ اصفهان نمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی

بازار سنگ اصفهان با توجه به توسعه روز افزون اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی چندین سال است که سایت خود با عنوان بازار سنگ (www.bazaarsang.com)  را راه­ اندازی کرده و به معرفی محصولات سنگی خود می پردازد.

بازار سنگ اصفهان، یک شرکت تجاری، تحقیقاتی و نمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی و نما با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت در ابعاد مختلف می باشد.

با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت می باشد، بازار سنگ اصفهان به مثابه یک مجتمع عظیم سنگ آمادگی دارد در کلیه مراحل فرآوری انواع سنگ های مرمریت، تراورتن، گرانیت به صورت اسلب،تایل و اندازه و همچنین عملیات نصب و اجرا، کیفیتی در حد استانداردهای جهانی به صنعت ساختمان ایران ارائه کند.

شرکت بازار سنگ اصفهان با توجه به نیاز بازار در شرایط فعلی و برای تسهیل در امر صادرات سنگ های ساختمانی به خارج از کشور اقدام به تاسیس شرکت مادر تخصصی واردات و صادرات سنگ ساختمانی نموده است.این شرکت تمام مراحل  صادارت را به طور کامل انجام داده و مرسوله را به مقصد معین شده ارسال می نماید.

بسیاری از انبوه سازان و سازندگان سرتاسر کشور به دنبال خرید از بازار سنگ هستند و بازار سنگ اصفهان به دلیل اطمینان از کیفیت انواع سنگ ساختمانی خود و جهت ارائه  محصولات با بهترین کیفیت و جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود به صورت کاملا رایگان نمونه سنگ های ساختمانی خود را برای مشتریان ارسال میکند.

قیمت رقابتی

بهترین حسن خرید از بازار سنگ اصفهان قیمت های ارزان تر نسبت به سایر فعالان در این حوزه می باشد و حتما قبل از هرگونه خرید از بازار سنگ اصفهان نیز استعلام قیمت بگیرید.

فروشگاههای متعددی در استان اصفهان و شهرهای دیگر در ایران هستند که سنگ ساختمانی خود را از بازار سنگ اصفهان تهیه کرده و به فروش میرسانند که سود بیشتر و هزینه های حمل بر قیمت محصولات افزوده میشود  به همین دلیل توصیه می شود محصول مورد نظر خود را از بازار سنگ اصفهان که به نوعی نمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی (واقع در اصفهان ، شهرک صنعتی محمودآباد ، خیابان هیئت امنا بین خیابان 20 و 24 بازارسنگ) می باشد خریداری نمایند

بازار سنگ اصفهان کیفیت تمام محصولات خود را تضمین کرده و سفارشات مشتریان عزیز را در سریعترین زمان ممکن ارسال می نماید.

تنوع بالای محصولات

تنوع بالای محصولات بازار سنگ اصفهان با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت باعث شده تا انتخاب راحت‌تری هنگام خرید سنگ ساختمانی از این مجموعه معتبر داشته باشید.

لذت فروش عمده سنگ ساختمانی جهت خریداران مختلف کلی و متقاضیان خرید جهت انبار سنگ را با بازار سنگ اصفهان تجربه کنید.